حواله وسترن یونیون

نمایندگی رسمی وسترن یونیون – انجام کلیه حوالجات ارزی به تمام دنیا

 

شرکت وسترن یونیون شرکتی امریکایی است که در سال ۱۸۵۱ توسط Jeptha Wade با هدف انتقال سریع و بدون محدودیت پول در دنیا تاسیس شد. فعالیت این شرکت مالی، از همان ابتدا با استقبال زیادی از جانب اکثر کشورهای دنیا مواجه شد.این شرکت پس از نزدیک ۶۰ سال از شروع فعالیت خود در دنیا، در حال حاضر بیش از ۴۰۰هزار نمایندگی در ۲۴۰ کشور دنیا دارد و توانسته است جای خود را بخوبی در عرصه تجارت آزاد مالی باز نماید. این شرکت با بیش از ۶۱۰۰ کارمند توانست تا در سال ۲۰۱۰ میلادی درآمد سالیانه خود را به ۵ بیلیون دلار امریکا افزایش دهد. شرکت وسترن یونیون معمولا در هر کشور دارای دفاتر متعددی است . این دفاتر یا در بانکهای طرف قرار داد این شرکت مستقر هستند یا بصورت باجه نسبت به ارسال و دریافت وجه اقدام می کنند .
آیا وسترن یونیون بهترین روش پرداخت است؟
وسترن یونیون به دلیلی کارمزدهای بالایی که بر اساس کشور مقصد و رقم ارسالی تعیین می گردد و همچنین نرخ نبدیل نسبتا بالا، اساسا روش گرانی جهت انتقال پول است. به عنوان مثال جهت ارسال ۱۰۰۰ دلار به کشور آمریکا ۵۰ دلار کارمزد دریافت می کند.البته این نرخ جهت کشورهای مثل فیلیپین یا هند بسیار کمتر است و به عنوان مثال جهت ارسال ۱۰۰۰ دلار به فیلییپین از طریق وسترن یونیون فقط ۸ دلار کارمزد پرداخت محاسبه می شود. نکته برتری این شرکت نسبت به روش ارسال بانکی، سرعت ارسال آن است. بدین صورت که به محض ارسال حواله از کشور مبدا، فرد گیرنده می تواند مبلغ را با مراجعه به هر یک از دفاتر این شرکت در کشور مقصد دریافت کند. مزیت دیگر ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون، عدم نیاز به حساب بانکی است. بدین صورت که فرستنده فقط با داشتن اصل پاسپورت می تواند وجه را ارسال و گیرنده نیز فقط با داشتن اصل پاسپورت می تواند مبلغ را دریافت کند
آیا وسترن یونیون در ایران شعبه یا نمایندگی دارد ؟
از آنجاییکه که این شرکت آمریکایی بوده ، به هیچ وجه در ایران دارای دفتر، نمایندگی و یا شعبه نمی باشد. صرافیهای محترم و یا شرکتهایی که در ایران نسبت به ارسال و دریافت حواله وسترن یونیون اقدام می کنند همگی از طریق کشور ثالثی نسبت به این امر مبادرت میکنند. صرافی ترکیه از طریق کشور ترکیه حواله های وسترن یونیون شما را انجام می دهد.
نحوه سفارشات حواله وسترن به صرافی شما چگونه است ؟
حوالجات وسترن یونیون بعد از وصول مبلغ از سوی مشتری ، به کشور مقصد ارسال می شود و بعد از ارسال نیز MTCN  در اختیار شما قرار میگیرد .
دریافت MTCN از یک ساعت تا ۲ ساعت طول خواهد کشید ، اما به محض حواله تصویر آن در اختیار مشتری قرار میگیرد تا قابلیت نقد شدن در کشور مقصد را داشته باشد .

برای ارسال حواله توسط شبکه مالی وسترن یونیون به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

  • نام و نام خانوادگی گیرنده وجه
  • کشور مقصد
  • میزان و نوع ارز جهت انتقال

برای انجام حواله وستر یونیون خود ، لطفا با ما تماس بگیرید :

تلفن همراه و واتس آپ : ۰۰۹۰۵۳۱۹۷۴۷۳۱۰

بدون واسطه – کمترین کارمزد در حوالجات ارزیترجمه شده توسط : بسته بندی

http://sarafiturkey.com