خدمات حواله هتزنر از ایران به صورت مستقیم

هتزنر (hetzner) یک شرکت میزبانی وب (web hosting) و نیز یک اپراتور مرکز داده در آلمان می باشد که فعالیت خود را تحت نام Hetzner Online Services آغاز کرد. Hetzner به عنوان یک کسب و کار متعلق به خانواده شروع به کار کرد و در حال حاضر با حدود ۲۰۰ کارمند تمام وقت در حال فعالیت است، اما هنوز هم توسط بنیانگذار آن، مارتین Hetzner هدایت می شود.
شرکت های بسیاری در داخل ایران، از این شرکت برای ارائه خدمات هاست و دامین خود استفاده میکنند .

برخی از خدمات شرکت هتزنر (Hetzner ) شرکت عبارتند از :

میزبانی وب
میزبانی وب مشترک
سرور های مدیریت شده
اختصاص دامنه
ارائه گواهینامه ssl و خدمات کالوکیشن

نحوه پرداخت فاکتور هتزنر (hetzner)

صورت حساب خودکار برای تمام سرورهای اختصاصی و مجازی، و همچنین محصولات colocation در یک روز از هر ماه از سوی هتزنر تعیین می شود و شما بعد از سفارش اول، فاکتور را در روز بعد دریافت خواهید کرد. پرداخت ها به صورت خودکار از حساب بانکی یا کارت اعتباری شما چند روز پس از صدور صورت حساب انجام می شود. این امکان نیز وجود دارد که شما معامله را از طریق نقل و انتقالات بانکی پرداخت کنید، در این صورت باید ظرف یک هفته پس از دریافت فاکتور ، پرداخت را انجام دهید.
بسیاری از شرکت های ایرانی که با این شرکت کار میکنند برای پرداخت صورتحساب های خود به دلیل عدم دسترسی به سیستم های ویزا و مسترکارت دچار مشکل هستند!
صرافی ترکیه – sarafiturkey  ، افتخار دارد به اطلاع برساند که به عنوان یک شرکت مستقل پرداخت کننده در سطح بین الملل ، آماده انجام پرداخت های نقدی شما به این شرکت می باشد.
شما تنها کافیست برای انجام حواله خود در صرافی ترکیه – sarafiturkey ، ثبت سفارش را به صورت آنلاین انجام دهید تا انتقال پول شما به شرکت مذکور در کمتر از ۲۴ ساعت انجام و به صورت اتوماتیک حساب شما در این شرکت شارژ شود. اعمال شارژ در حساب کاربری تان در هتزنر باعث این می شود که صورتحساب هایتان به صورت اتوماتیک از اعتبار پنل شما کسر شود.
ما برای انتقال پول به این شرکت و انجام امور مربوط به صورتحساب های شما، تنها کارمزدی که اخذ میکنیم به صورت ثابت است و مبلغ نیز به صورت خالص اعلام شده توسط شما در حساب هتزنر شما خواهد نشست .
انتقال صرافی ترکیه – sarafiturkey ، از نوع حساب بانکی به نام هتزنر انجام میشود و در صورتحساب شما نیز ، کاربری شما درج میشود و بدون هیچ معطلی از سوی این شرکت ، در پنل هتزنر شما اعمال میگردد.
ما خوشحالیم که به عنوان نخستین شرکت ایرانی ، این قابلیت را در اختیار شرکت های ارائه دهنده هاستینگ و دامین در ایران قرار داده ایم و تا به امروز هم ، خدمات خود را به شرکت های بسیاری در داخل کشور ارائه کرده ایم.
برای استفاده از این سرویس میتوانید به صورت مستقیم ، اقدام به ثبت سفارش پرداخت هتزنر در صرافی ترکیه – sarafiturkey  ، بر اساس درخواست و نیاز شخصی تان کنید.

با برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال در : بلاگ روزانه


ترجمه شده توسط : بسته بندی

http://sarafiturkey.com