درگاه های بانکی خارجی

درگاه پرداخت آنلاین بین المللی و دریافت وجه از مشتری خارجی مهم ترین مانع بر سر راه بسیاری از فریلنسرهای ایرانی برای ورود به بازارهای بین المللی و صادرات محصول / خدمات می باشد.
صرافی ترکیه با همکاری یکی از شرکت های مستقر در کشور انگلستان در زمینه خدمات مالی آنلاین بین المللی میتواند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند.
در حال حاضر این مجموعه توانایی فراهم نمودن بستری برای دریافت آنلاین وجه از مشتری خارجی را با استفاده از درگاه پرداخت ویزا و مسترکارت داراست .

سوالات متداول:
۱-من هنوز سایتی راه اندازی نکرده ام. آیا میتوانم درخواست خود را ثبت کنم؟

نیازی به راه اندازی وب سایت ندارید ! شما شاید یک برنامه نویس باشید که نیاز به دریافت مبلغ خود از کارفرمایی خارجی دارید ! یا وب سایتی دارید که میخواهید کالایی را در آن بفروشید ! پس هم میتوانید وب سایت داشته باشید و هم اینکه ، میتوانید وب سایت نداشته و از سایرین مبالغی را در سیستم دریافت کنید .

۲-آیا محصولی که من میخواهم بفروشم باید متقاضی داشته باشد؟

بله ، اگر فکر می کنید که محصول یا نوع خدمات شما از پتانسیل فروش برخوردار نیست و یا در ابتدای راه قرار دارید این سرویس برای شما مناسب نیست. تنها آن دسته از اشخاص یا شرکت هایی که می دانند محصول شان میتواند فروش خوبی داشته باشد میتوانند از این سرویس استفاده نمایند.یا اگر فردی هستید که میخواهید از دیگران در سایر کشورها توسط این سیستم پول دریافت کنید ، میتوانید از خدمات ما استفاده کنید .

۳-آیا این خدمات مشمول فروش محصولات فیزیکی نیز می شود؟

خیر ، مادامی که محصولات شما بخواهد از مبدا ایران برای مشتریان ارسال گردد ، امکان استفاده از این سرویس برای فروش محصولات فیزیکی شما میسر نیست. اما چنانچه قابلیت ارسال کالای فیزیکی از آدرسی غیر از ایران را داشته باشید میتوانید از این سرویس ” صرافی ترکیه ” استفاده کنید .

۴-آیا سرویس و یا خدمات ارائه شده باید مطابق قوانین داخلی ایران و بین الملل باشد؟

بله ، این سرویس به محصولات و خدماتی که ناقض قوانین بین المللی و قوانین داخلی ایران می باشد تعلق نمی گیرد.

۵-کارمزد شما برای ارائه این خدمات چقدر است؟

بسته به نوع کسب و کار شما کارمزد ما متفاوت است. ولی بطور معمول کارمزد ما شامل یک هزینه اولیه بابت مشاوره و راه اندازی سرویس می باشد ( بین ۱ – ۳ میلیون تومان ) و درصدی از فروش که بین ۱ تا ۳ درصد متغیر است.

۶-چه ارزهایی برای درگاه های بانکی خارجی قابل ارائه هستند؟

ما بالغ بر ۳۰ ارز مختلف از جمله : دلار – یورو – روبل – لیر – ریال – یوان – فرانک – سامانی – درام و بسیاری دیگر از ارزها را بر اساس نیاز مشتری می توانیم ارائه دهیم .

۷-برای فعال سازی درگاه بین المللی ، آیا نیاز به مدارک شرکتی داریم ؟

مادامی که از خدمات ” صرافی ترکیه ” استفاده میکنید ، و از طریق ما ، درگاه بین المللی را دریافت کرده باشید ، نیازی به ثبت شرکت یا هرگونه مدرک حقوقی برای فعال سازی و دریافت درگاه بانکی خارجی ندارید ! شما میتوانید برای دریافت درگاه بین المللی خارجی برای فروش محصولات خود به خارج از ایران ، از خدمات ” صرافی ترکیه ” به راحتی استفاده کنید .

برای درخواست می توانید از بخش تماس با ما، درخواست خود را به همراه آدرس وب سایتتان ارسال کنید .

تلفن همراه و واتس آپ : ۰۰۹۰۵۳۱۹۷۴۷۳۱۰

 

 ترجمه شده توسط : بسته بندی

http://sarafiturkey.com