نقد کردن درآمد ارزی

یکی از سرویس های منحصر به فرد ” صرافی ترکیه ” فراهم کردن تسهیلاتی جهت نقد کردن درآمد های ارزی شما از اینترنت می باشد. ما این توانایی را داریم که درآمدهای ارزی شما را تا سقف ۵۰۰ هزار دلار در ماه نقد کنیم. درآمدهای اینترنتی شما میتواند بصورت دلار پی پال ، ارسال چک ، حواله های وایر ترنسفر ( حواله بانکی ) ، وسترن یونیون برای ما ارسال شود. شما می توانید در صورتی که دارای درآمد ارزی می باشید و بدلیل تحریم با مشکل نقد کردن آن به ریال مواجه هستید از طریق سایت با ما تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند.

انواع روش های پرداخت و واریز درآمدهای ارزی عبارتند از:

Paypal
پی پال یکی از رایج ترین و محبوب ترین روش های پرداخت درآمد ارزی در اینترنت می باشد. در این حالت در صورت تایید سورس دلار شما ، اکانت پی پال ما در اختیارتان قرار می گیرد تا شرکت مربوطه دلار را به آن منتقل کند و پس از انتقال در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی با شما تسویه خواهد شد. در حال حاضر ما دارای ۵ اکانت قانونی پی پال در نوع های Business و Premier از کشورهای امارات ، عمان و ترکیه هستیم که هر کدام گردش مالی بسیار بالایی دارند. به همین خاطر هیچ گونه مشکلی جهت دریافت درآمدهای با حجم بالا و نقد کردن آنها نداریم. از جمله سایت هایی که کاربران ایرانی در آن فعال هستند و درآمدهایشان بواسطه پی پال و از طریق ما نقد می شود عبارتند از:

Envato (ThemeForest, VideoHive, GraphicRiver, Microlancer, CodeCanyon)
Freelancer.com
۹۹Design.com
Elance.com
EpicGames.com
AdForGames.com
Bidvertiser.com
NeoBux.com

حواله وسترن یونیون ( Western Union )
وسترن یونیون یکی دیگر از روش های پرداخت می باشد. در این روش که معمولا مورد استفاده برنامه نویسان و یا اشخاصی که در خارج از کشور فامیلی دارند و میخواهند از آنها مبلغی دریافت کنند می باشد. در این روش حواله به نامی که ما اعلام می کنیم زده شده و پس از دریافت آن ، در کمتر از ۲۴ ساعت معادل ریالی آن با مشتری تسویه می گردد.

حواله بانکی (Wire Transfer)
در این روش که نسبت به سایر روش ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد حساب بانکی ما در خارج از کشور در اختیار مشتریان قرار می گیرد تا بتوانند درآمد یا وجه خود را از طرف خارجی دریافت کرده و سپس توسط ما به ریال تبدیل شود.

کش یو ( CASHU )
یکی از ارزهای رایج بعد از پی پال ، کش یو می باشد که در بسیاری از وب سایت ها کاربرد دارد !
ما میتوانیم ارز شما را که در کیف پول شما درکش یو قرار دارد را خرید کنیم .
نرخ روزانه کش یو را برای خرید میتوانید از ما بپرسید .

چک
هرچند با توجه به روش های پرداختی بالا این روش کم کم در حال منسوخ شدن است اما هنوز هستند جاهایی که درآمدها را از طریق چک ارسال می کنند. ما نیز تا بحال برای چندین مورد این روش را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.

در حال حاضر برنامه نویسان ، طراحان وب و وب مسترهای زیادی در ایران درآمدهای خود را با استفاده از سرویس ما به ریال نقد میکنند و هر روز به تعدادشان افزوده می شود. ما به جرات میتوانیم بگوییم تنها جایی در ترکیه هستیم که میتواند درامدهای ارزی برنامه نویسان ایرانی را در حجم بالا را در سریع ترین زمان ممکن و مناسب ترین قیمت نقد کند. در حال حاضر ما ماهانه بیش از ۲۵۰ هزار دلار با استفاده از روش های مختلف که در بالا ذکر شد توسط ما نقد می شود و امیدواریم بتوانیم هر روز این حجم را افزایش داده و به تعداد بیشتری از کاربران سرویس دهی داشته باشیم. اگر شما نیز دارای درآمد ارزی در هر حجمی هستید میتوانید هم اکنون تماس بگیرید و از مشورت با ما در این زمینه برخوردار شوید. مسلما هدف ما ارائه بهترین راهکار جهت نقد کردن درآمد ارزی شما از اینترنت می باشد.
ارتباط با ما 
تلفن همراه با قابلیت تماس از طریق تلفن یا واتس آپ : ۰۰۹۰۵۳۱۹۷۴۷۳۱۰ -مناسب برای تماس از ایران
ارتباط از طریق گفتگو در تلگرام : https://t.me/successtmترجمه شده توسط : بسته بندی

http://sarafiturkey.com