هر آنچه که باید درباره پرفکت مانی بدانید!

پرفکت مانی یکی دیگر از سرویس‌های پرداخت آنلاین است و در واقع نوعی واحد ارزی دیجیتال و غیر فیزیکی‌ست که تنها از طریق حسابی با عنوان حساب پرفکت مانی قابل دسترسی است. این سرویس پرداخت آنلاین در سال ۲۰۰۷ در کشور پاناما شکل گرفته است و با علامت اختصاری PM نشان داده‌می‌شود.

اصلی ترین کاربرد پرفکت مانی استفاده از آن در خرید‌های اینترنتی و آنلاین است. خصوصا هنگامی که شما بخواهید از کشوری به غیر از کشور خودتان خریدی انجام دهید، پرفکت مانی می‌تواند بهترین گزینه ممکن برای این امر باشد. این سیستم پرداخت آنلاین نیز همچون پی‌پال و وب مانی از اعتبار قابل توجهی برخوردار است و در میان کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

انواع حساب‌های پرفکت مانی

پرفکت مانی دارای واحد‌های ارزی مختلفی است و با بسیاری از ارزهای رایج کار می کند. دلار، یورو، طلا و بیت کوین از جمله این موارد هستند که هر کدام حساب جداگانه مربوط به خود را دارند. حساب‌های پرفکت مانی سه نوع مختلف دارد که در زیر به توضیح هر کدام از آن‌ها پرداخته‌ایم:

حساب کاربری معمولی (Normal): هرزمان که یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید، حساب شما به صورت معمولی خواهد بود.

حساب کاربری ممتاز (Premium): بعد از فعالیت و کار کردن با حساب به مدت یک سال شما می‌توانید به این نوع حساب ترفیع پیدا کنید. جهت انجام این کار باید برای بخش پشتیبانی درخواست خود را ارسال کنید. این دسته از حساب‌ها پرداخت کارمزد کمتری جهت پرداخت‌های خودشان دارند. شرط مهم دیگر رسیدن به این درجه، این است که حساب شما باید به سقف مقدار موردنظری که خود سایت اعلام کرده است برسد. (در حال حاضر معادل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا )

حساب کاربری همکاری (Partner): این حساب فقط به دو دسته از افراد تعلق میگیرد. مدیران پرفکت مانی و صرافی‌های آنلاین. با داشتن این حساب، تنها به اندازه ی ۱٫۵ درصد مبلغ کارمزد پرداخت خواهید کرد. دیگر مزیت این حساب تعلق گرفتن سود سالیانه ۸ درصد به کمترین میزان حساب در طول یک ماه می‌باشد.

برای کاربران این سرویس، امکان انتقال پول به حساب پرفکت مانی از طریق رفتن به بانک و واریز وجه مستقیم به حساب وجود ندارد، اما پرفکت مانی راه‌هایی برای انتقال پول به حساب های خودش فراهم آورده تا کاربران آن به راحتی اقدام به سپرده گذاری در آن کنند. از طریق روش های زیر می توانید به حساب پرفکت مانی خودتان یا شخصی دیگر واریز وجه انجام دهید.

انتقال وجه داخلی

با داشتن شماره حساب، آدرس ایمیل و تلفن فرد مورد نظر می‌توانید به صورت مستقیم برای یکدیگر انتقال وجه انجام دهید. البته با انجام این عملیات کارمزدی برای فرستنده وجه در نظر گرفته می‌شود.

 

انتقال وجه از طریق ووچر الکترونیکی

ووچر پرفکت مانی به استفاده کننده یک شماره ۱۶ رقمی دیجیتالی ارائه می کند که از طریق آن می توانند در هر زمانی به شماره ارائه شده واریز وجه داشته باشند. نکته مثبت انتقال از طریق  ووچر الکترونیکی این است که در قبال آن هیچ کارمزدی پرداخت نمی شود.

 

انتقال وجه از طریق ارزهای دیجیتال

این حساب انتقالاتی که از طرف ارزهای دیجیتالی صورت می گیرد را نیز قبول می کند. انتقال وجه از طریق بیت کوین که معروف ترین ارز دیجیتال شناخته شده است، با وجود کارمزد ۰ درصد و ساده بودن آن بیشترین میزان استفاده را در بین سایر ارزهای دیجیتال دارد.

پرفکت مانی به علت استفاده از ۳ روش امنیتی توانسته به خوبی امنیت خودش را حفظ کند. ۱- روش احراز هویت از طریق پیامک ۲- بررسی هویت ۳-کد کارت

مهمترین ویژگی آن که حتی برای ایران هم می‌تواند مهم باشد این است که پرفکت مانی هیچ محدودیتی برای استفاده ندارد و با هویت کاربران ایرانی جهت افتتاح حساب و تبادلات مالی مشکلی ندارد. به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید از داخل ایران به خارج از کشور پول انتقال دهید و یا هزینه ی انجام خدمات خودتان را دریافت کنید.

شما می‌توانید برای خرید پرفکت مانی  از صرافی ترکیه به صورت مستقیم اقدام کنید.
ما امکان حواله پرفکت مانی را به حساب شما به صورت مستقیم دارا هستیم .

 

تلفن و واتس آپ : ۰۰۹۰۵۳۱۹۷۴۷۳۱۰

 

با برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
ارسال در : بلاگ روزانه


ترجمه شده توسط : بسته بندی

http://sarafiturkey.com